Поводом Дана школе организован је

С А Ј А М Н А У К Е

10.05.2017.год. у 12 часова у спортској сали

Учници су имали прилику да виде огледе из природних наука, како би се популаризовала наука, тј. да ученици открију узроке неких појава из свакодневног живота и прошлости. - прочитај више...

Дани отворених врата су 26.и 27.04.2017.године.

Школска слава, 27.01.2017.год.

Школска слава, Свети Сава, у нашој школи сваке године, као и у свим школама у Србији, радни је, али ненаставни дан. Као и сваке године, готово да нема ученика који би пропустио да дође у своју школу и обележи овај најрадоснији празник заједно са својим учитељима и наставницима, родитељима и пријатељима школе. Такоје и и ове године, у среду, 27. јануара, прослава је одржана у 18 часова! Учешће су узели сви ученици наше школе и наставници. Свечаности су присуствовали предтавници локалне самоуправе, свештенство, родитељи и бивши радници.

Активности у Дечјој недељи ушколској 2016/17.год.

31.08.2016. год. ОШ" Славко Родић" је прозвала нову генерацију ђака првака.